Budujemy
Budujemy

zaufanie

poznaj inwestycję

Chełmska 6

Jeśli chcecie Państwo zamieszkać w zielonym otoczeniu w niewielkiej odległości od centrum - nie ma lepszego adresu niż Chełmska 6. Oferujemy szesnaście apartamentów zlokalizowanych w wyjątkowej inwestycji. Na ogrodzonej działce staną niebawem dwa budynki połączone garażem podziemnym, wyróżniające się śmiałą architekturą i starannym wykonaniem. Wszystkie apartamenty zostały zaprojektowane zgodnie z nowoczesnymi trendami architektonicznymi i wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów.  
 

Chełmska 6 będzie enklawą zieleni, miejscem, gdzie można wieść spokojne, codzienne życie, a także odpoczywać. Zadbaliśmy o każdy detal i maksymalną wygodę mieszkańców. Możecie Państwo wybierać spośród mieszkań na parterze z ogródkiem, z balkonami na wyższych kondygnacjach lub z tarasem na dachu, dającym możliwość stworzenia prywatnej oazy zieleni. Proponujemy powierzchnie od 37 do 91,5 metrów kwadratowych. Budynki będą wyposażone w windy, a do każdego apartamentu przewidujemy miejsce parkingowe oraz komórkę lokatorską. Części wspólne zostały zaprojektowane w wysokim standardzie – przestrzenie są eleganckie
 ergonomiczne.

 

Z myślą o dobrym samopoczuciu mieszkańców szczególnie zadbaliśmy o zagospodarowanie terenu. Będziecie Państwo mieli do dyspozycji profesjonalnie zaprojektowany ogród z przepięknymi nasadzeniami, wśród których znajdą się drzewa, krzewy i bujne, egzotyczne trawy. Ponadto przy wjeździe na teren osiedla przygotowaliśmy dodatkowe miejsca parkingowe dla gości.
 

Właśnie rozpoczęliśmy budowę, a jej zakończenie planujemy na IV kwartał 2021.

 

ILOŚĆ MIESZKAŃ

16

METRAŻ

37 - 91,5 m2

ILOŚĆ BUDYNKÓW

2

KONIEC BUDOWY

IV kwartał 2021r. 

Zalety inwestycji

Części wspólne Na zewnątrz Zagospodarowanie terenu
 • winda w każdym budynku
 • podwyższony standard klatek schodowych
 • stolarka aluminiowa w strefie wejściowej
 • miejsca postojowe w garażu podziemnym
 • komórki lokatorskie do każdego mieszkania
 • ogródki dla mieszkań na parterze
 • balkony lub tarasy na dachu
 • profesjonalnie zaprojektowany ogród
 • dodatkowe miejsca parkingowe
 • mieszkania AM07 i BM07 z możliwością podłączenia jacuzzi

Zalety inwestycji

 • winda w każdym budynku
 • podwyższony standard klatek schodowych
 • stolarka aluminiowa w strefie wejściowej
 • miejsca postojowe w garażu podziemnym
 • komórki lokatorskie do każdego mieszkania
 • ogródki dla mieszkań na parterze
 • balkony lub tarasy na dachu
 • profesjonalnie zaprojektowany ogród
 • dodatkowe miejsca parkingowe
 • mieszkania AM07 i BM07 z możliwością podłączenia jacuzzi

Lokalizacja

Chełmska 6 jest propozycją dla wszystkich, którzy docenią walory Woli Justowskiej i jej niepowtarzalny, elitarny charakter. Znakomity adres, doskonale skomunikowany z resztą miasta. Lokalizacja naszej inwestycji daje możliwość cieszenia się urokami Woli Justowskiej, takimi jak rzeka Rudawa, Las Wolski czy małe lokalne sklepiki i restauracje. Wszystkie te walory są zlokalizowane w niewielkiej odległości od samego Rynku. Samochodem czy komunikacją miejską dojadą Państwo do centrum w około 15 minut.  Dodatkowo, co warte podkreślenia, nie będziecie Państwo mieli problemów z parkowaniem własnego auta - miejsc postojowych w garażu podziemnym wystarczy dla wszystkich mieszkańców.
 

Chełmska 6 to idealne miejsce dla rodzin z małymi dziećmi, rowerzystów i wszystkich doceniających wygodę oraz zielone otoczenie. Znajdzie się tu coś dla każdego. Bliskość Parku Decjusza i nowego, przepięknego placu zabaw na pewno docenią rodzice. Dobry początek dnia zapewnią lokalne cukiernie i kawiarenki.

 

ZNAJDŹ MIESZKANIE

Proponujemy apartamenty o zróżnicowanych metrażach, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów: od 37 do 91,5 m2. Apartamenty na parterze posiadają tarasy i ogródki. Czy może być coś przyjemniejszego niż kawa o poranku na tarasie? Na wyższych kondygnacjach proponujemy apartamenty z balkonami zaprojektowanymi w taki sposób, aby dostarczyć jak najwięcej światła. Na ostatnim piętrze coś wyjątkowego: okazałe apartamenty z tarasem na dachu, gdzie będzie można zaaranżować własny ogród i podłączyć jacuzzi. Na życzenie i za dodatkową opłatą - możliwa  realizacja „pod klucz”.

 

O DEWELOPERZE

Pruszyński Nieruchomości - to deweloper budujący z klasą i przywiązaniem do najwyższej jakości.

 

Ogromną uwagę zwracamy na detale, jakość użytych materiałów oraz funkcjonalność rozwiązań architektonicznych. Najważniejsze dla nas jest zapewnienie komfortu naszym klientom, którzy inwestują w wymarzone mieszkania.

 

Pracują dla nas najlepsi architekci i kreatorzy zieleni. Dajemy naszym Klientom możliwość zamieszkania w pięknych mieszkaniach, wśród natury i w poczuciu pełnego komfortu oraz bezpieczeństwa. Wsłuchujemy się uważnie w potrzeby Klienta, dzięki czemu budujemy nie tylko piękne apartamenty, ale też i zaufanie!

Przejdź do strony
+48 535 252 235
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.